Szuper akciók mindennap
Az itt feltüntetett árak a Martfű, Szolnoki út 146. szám alatti nyitó üzletünkben is érvényesek mint bevezető árak.
Tekintsd meg aktuális akcióinkat egy kattintással!
Spórolj minden héten friss ajánlatainkkal.
A frissesség számunkra alapérték.
Nem múló trend, hanem következetesen képviselt stílus.
Üzleteinkben mindig arra törekszünk, hogy vásárlóink friss, megbízható minőségű termékeket találjanak, kedvező áron.
Friss zöldség és gyümölcs termékeinket naponta szállítjuk üzleteinkbe, amelyeket az üzletek frissesség felelősei naponta ellenőriznek. Az állandó kínálatunkba tartozó friss hús termékeinket magyar beszállítóktól szerezzük be és – hétfő kivételével – ugyancsak naponta szállítjuk üzleteinkbe. Üzleteinkben naponta többször frissen sütjük pékáruinkat.
A frissen sült kenyér illata, a zöldségek és gyümölcsök széles kínálata, valamint a hűtőpultokban elérhető friss húsok mind ezt a szemléletet hivatottak tükrözni, mi legszívesebben így fogadjuk vásárlóinkat, nap mint nap.
Hiszünk abban, hogy a frissesség nem kiváltság, hanem alapelv.
Egy olyan életstílus része, amely az ALDI-nál mindenki számára elérhető.
Frissesség minden nap.
Az ALDI-val még többet spórolhatnak Vásárlóink, hiszen a hét minden napján különböző akciókat és ajánlatokat fedezhetnek fel nálunk! Számos termékünk érhető el alacsony áron: ebbe beletartoznak a húsok, gyümölcsök és zöldségek, tejtermékek. A legjobb az egészben: A meglévő kínálatunk mellett, folyamatosan változatos, minőségi termékkel is készülünk, melyeket minden csütörtökön és vasárnap frissítünk vásárlóink számára.
Keresd folyamatosan megújuló akcióinkat és ajánlatainkat!
Értékesítés kizárólag háztartási mennyiségben. A palackok nem betétdíjasok. Az ár mindennemű adót magában foglal. A termékek dekoráció nélkül kerülnek árusításra. A termékillusztrációk csupán elkészítési, ill. tálalási javaslatként szolgálnak. Ugyanazt a terméket eltérő csomagolásban is áruljuk, de egy adott terméket üzletenként kizárólag egyfajta csomagolásban értékesítünk. A termékek műszakilag, ill. külsőleg eltérhetnek a fotón látottaktól, az esetleges helyesírási, ill. nyomdahibákért nem tudunk felelősséget vállalni.
1A meghirdetett termék a Baja, Dózsa György út 87.; Budapest, 9. ker., Tűzoltó u. 10-16.; Budapest, 14. ker., Csömöri út 13.; Budapest, 17. ker., Pesti út 237/p.; Debrecen, Vágóhíd u. 7.; Eger, II. Rákóczi Ferenc u. 94.; Győr, Malomszéki út 11.; Hajdúszoboszló, Kabai útfél 0348/5.; Mosonmagyaróvár, Királyhidai út 63.; Nyíregyháza, Törzs u. 2.; Pécs, Tüzér u. 5/A; Piliscsaba, Fő út 2.; Szombathely, Szent Gellért utca 49.; Üllő, K-Sped krt. 368/129. és Veszprém, Kistó u. 2. szám alatti üzletünkben nem elérhető.
